MODERNIZACJA ULICY GAZOWEJ NA ODCINKU OD UL. KASPROWICZA DO UL. KRASICKIEGO W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY
- Numer postępowania 30/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-21 09:12 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00352531/01.pdf | 2026-07-21 09:12 | 99 KB | ||
|
|
30-2026 S W Z Modernizacja ulicy Gazowej na odcinku od ul. Kasprowicza do ul. Krasickiego.docx | 2026-07-21 09:12 | 143 KB | ||
|
|
!!! Instrukcja wprowadzania oznakowania wizerunkowego inwestycji miejskich o szczególnej uciążliwości dla mieszkańców.pdf | 2026-07-21 09:12 | 1.46 MB | ||
|
|
Projekt modernizacji ulicy Gazowej.pdf | 2026-07-21 09:12 | 35.86 MB | ||
|
|
SST - droga Gazowa.pdf | 2026-07-21 09:12 | 951 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00372219/01.pdf | 2026-07-31 11:26 | 36 KB | ||
|
|
30-2026 Sprostowanie TZO.doc | 2026-07-31 11:25 | 148 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-07-31 11:24 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | MODERNIZACJA ULICY GAZOWEJ NA ODCINKU OD UL. KASPROWICZA DO UL. KRASICKIEGO W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY | 560 001,20 PLN | 2026-08-06 10:54:25 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-19 14:10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-09-01 09:38 |
