Roboty remontowe i utrzymaniowe na drogach w Dzielnicy Rembertów w 2026/2027
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.32.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-21 14:57 | - | |||
|
|
specyfikacja techniczna.pdf | 2026-07-21 14:57 | 706 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 zestawienie ulic.xls | 2026-07-21 14:57 | 76 KB | ||
|
|
przedmiar.pdf | 2026-07-21 14:57 | 702 KB | ||
|
|
umowa.pdf | 2026-07-21 14:57 | 1.26 MB | ||
|
|
SWZ 32-WIR.docx | 2026-07-21 14:57 | 119 KB | ||
|
|
32-WIR.pdf | 2026-07-21 14:57 | 123 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Roboty remontowe i utrzymaniowe na drogach w Dzielnicy Rembertów w 2026/2027 | 1 799 924,19 PLN | 2026-07-21 14:57:56 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-10 11:40 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-18 07:30 |
