Wprowadzenie strefy „tempo 30” na drogach gminnych na osiedlu Gołąbki.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.24.2026.IBO
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-27

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-31 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-31 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-22 13:45
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-28 09:09

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-22 13:45 -
    icon SWZ_24_2026.docx 2026-07-22 13:45 143 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-07-22 13:45 3.80 MB
    icon Załącznik nr 2_projektowe postanowienia umowy.docx 2026-07-22 13:45 65 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie wykluczenie.docx 2026-07-22 13:45 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2026-07-22 13:45 28 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_wykonawcy wspólnie ubiegający sie o zamówienie.docx 2026-07-22 13:45 25 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz usług.docx 2026-07-22 13:45 30 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-07-22 13:45 26 KB
    icon Załącznik nr 3.1_Formularz cenowy.xls 2026-07-22 13:45 83 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_formularz oferty.docx 2026-07-22 13:45 33 KB
    icon 08dee6fe-9aaf-6294-f572-b00001192d3d-4.pdf 2026-07-22 13:45 111 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon SWZ 1 strona.pdf 2026-07-23 08:36 23 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia 2026-07-31 08:18 -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach 2026-08-11 11:50 -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert 2026-07-31 11:10 -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa