Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania wraz z wykonaniem robót budowlanych w Przedszkolu nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A”

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.51.2026.PST
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-10

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-13 09:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-13 09:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-28 13:41
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-28 13:41 -
    icon SWZ Czerniakowska.pdf 2026-07-28 13:41 18.25 MB
    icon Załączniki do SWZ w formie edytowalnej.docx 2026-07-28 13:41 42 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-28 13:41 124 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon PRD instalacje c.o. Czerniakowska 50 A II Etap.pdf 2026-07-29 15:32 57 KB
    icon PRD instalacje wod.-kan. Czerniakowska z bud 2.pdf 2026-07-29 15:32 185 KB
    icon PRD Str tyt instalacje c.o. Czerniakowska 50 A II Etap.pdf 2026-07-29 15:32 22 KB
    icon WYJAŚNIENIE SWZ 29.07.2026.pdf 2026-07-29 15:32 239 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania wraz z wykonaniem robót budowlanych w Przedszkolu nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A” 1 399 556,33 PLN 2026-08-13 09:10:42

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-31 14:27

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa