Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania wraz z wykonaniem robót budowlanych w Przedszkolu nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A”
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.51.2026.PST
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-28 13:41 | - | |||
|
|
SWZ Czerniakowska.pdf | 2026-07-28 13:41 | 18.25 MB | ||
|
|
Załączniki do SWZ w formie edytowalnej.docx | 2026-07-28 13:41 | 42 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-28 13:41 | 124 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
PRD instalacje c.o. Czerniakowska 50 A II Etap.pdf | 2026-07-29 15:32 | 57 KB | ||
|
|
PRD instalacje wod.-kan. Czerniakowska z bud 2.pdf | 2026-07-29 15:32 | 185 KB | ||
|
|
PRD Str tyt instalacje c.o. Czerniakowska 50 A II Etap.pdf | 2026-07-29 15:32 | 22 KB | ||
|
|
WYJAŚNIENIE SWZ 29.07.2026.pdf | 2026-07-29 15:32 | 239 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania wraz z wykonaniem robót budowlanych w Przedszkolu nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 294 przy ul. Czerniakowskiej 50 A” | 1 399 556,33 PLN | 2026-08-13 09:10:42 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia.pdf | 2026-08-13 09:57 | 257 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-31 14:27 |
