Remont istniejącej instalacji hydrantowej ppoż. w Przedszkolu nr 423 przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.34.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-28 15:58 | - | |||
|
|
KADROWA_9_PPOŻ._REV01_OPIS -p2.pdf | 2026-07-28 15:58 | 6.88 MB | ||
|
|
KADROWA_9_PPOŻ._REV01_RYSUNKI_PRZENIESIENIE_HYDRANTU - p.pdf | 2026-07-28 15:58 | 13.72 MB | ||
|
|
karta-uzgodnienia-projektu-ppoż.XL.pdf | 2026-07-28 15:58 | 243 KB | ||
|
|
sp 217 ogrodzenie 2025 specyfikacja.pdf | 2026-07-28 15:58 | 235 KB | ||
|
|
umowa.pdf | 2026-07-28 15:58 | 1.48 MB | ||
|
|
SWZ 34-WIR.docx | 2026-07-28 15:58 | 122 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00366423/01.pdf | 2026-07-28 15:58 | 123 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
34-WIR.docx | 2026-08-10 11:34 | 76 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont istniejącej instalacji hydrantowej ppoż. w Przedszkolu nr 423 przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy | 324 076,55 PLN | 2026-07-28 15:58:37 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-26 13:25 |
