Serwis, konserwacja i utrzymanie systemu FK SZOGUN użytkowanego w Urzędzie Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.62.2026.ACZ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-02 09:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-02 09:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-31 08:13
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-31 08:13 -
    icon espd-request.zip 2026-07-31 08:13 77 KB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-31 08:13 166 KB
    icon SWZ.pdf 2026-07-31 08:13 2.00 MB
    icon załączniki edytowalne.docx 2026-07-31 08:13 42 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Serwis, konserwacja i utrzymanie systemu FK SZOGUN użytkowanego w Urzędzie Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy 1 200 000,00 PLN 2026-09-02 09:10:13

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia.pdf 2026-09-02 12:17 242 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa