Remont nawierzchni jezdni ul. Bolesława Śmiałego odc. ul. Kazimierza Jagiellończyka – ul. Leszczyńskiego i ul. Kadłubka odc. ul. Zielonej Gęsi – ul. Konotopska w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.28.2026.JSA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-17 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-17 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-31 11:14
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-31 11:14 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu 31.07.2026 r..pdf 2026-07-31 11:14 111 KB
    icon SWZ_28_2026.docx 2026-07-31 11:14 81 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx 2026-07-31 11:14 18 KB
    icon Załącznik nr 1.1 do OPZ_STWiORB.docx 2026-07-31 11:14 46 KB
    icon Załącznik nr 1.2 do OPZ_zakres opracowania (szkic).docx 2026-07-31 11:14 2.11 MB
    icon Załącznik nr 1.3 do OPZ_Przedmiar.pdf 2026-07-31 11:14 150 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_ PPU.docx 2026-07-31 11:14 55 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie o warunkach.docx 2026-07-31 11:14 29 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-07-31 11:14 26 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_formularz oferty.docx 2026-07-31 11:14 32 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ Wykonawcy wspólnie ubiegający sie o zamówienie.docx 2026-07-31 11:14 25 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz robót.docx 2026-07-31 11:14 30 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ Wykaz osób.docx 2026-07-31 11:14 21 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie.docx 2026-07-31 11:14 28 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-08-17 11:56 99 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa