Zakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania
- Numer postępowania ZP/MB/271/III-132/26
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-04 10:12 | - | |||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 8.zip | 2026-08-04 10:12 | 229 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 7.zip | 2026-08-04 10:12 | 210 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 6.zip | 2026-08-04 10:12 | 210 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 5.zip | 2026-08-04 10:12 | 201 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 4.zip | 2026-08-04 10:12 | 210 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 3.zip | 2026-08-04 10:12 | 210 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 2.zip | 2026-08-04 10:12 | 214 KB | ||
|
|
Załączniki do umowy_cz. 1.zip | 2026-08-04 10:12 | 213 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_wykaz osób.docx | 2026-08-04 10:12 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_wykaz dostaw.docx | 2026-08-04 10:12 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_oświadczenie art. 5k rozporządzenie UE.docx | 2026-08-04 10:12 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_oświadczenie_gr. kapitałowa.docx | 2026-08-04 10:12 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_oświadczenie o aktualności informacji w JEDZ.docx | 2026-08-04 10:12 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx | 2026-08-04 10:12 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1C do SWZ_wzór umowy_cz. 8.docx | 2026-08-04 10:12 | 93 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1B do SWZ_wzór umowy_cz. 5.docx | 2026-08-04 10:12 | 78 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1A do SWZ_wzór umowy_cz. 1-4,6-7.docx | 2026-08-04 10:12 | 81 KB | ||
|
|
SWZ_132.docx | 2026-08-04 10:12 | 137 KB | ||
|
|
2026.08.04_ogł_zamówienie.pdf | 2026-08-04 10:12 | 341 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026.08.14_informacja_o_odwolaniu.pdf | 2026-08-14 14:50 | 396 KB | ||
|
|
odwołanie z zał. OPZ.zip | 2026-08-14 14:50 | 4.13 MB | ||
|
|
2026.08.24_pismo_wyjaśnienia, zmiany SWZ.pdf | 2026-08-25 09:20 | 453 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - OPZ cz 1 poprawiony.docx | 2026-08-25 09:20 | 45 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - OPZ cz 2 poprawiony.docx | 2026-08-25 09:20 | 48 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - OPZ cz 3 poprawiony.docx | 2026-08-25 09:20 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - OPZ cz 4 poprawiony.docx | 2026-08-25 09:20 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - OPZ cz 6 poprawiony.docx | 2026-08-25 09:20 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - OPZ cz 7 poprawiony.docx | 2026-08-25 09:20 | 43 KB | ||
|
|
2026.08.31_pismo_zmiana SWZ.pdf | 2026-09-02 08:33 | 707 KB | ||
|
|
2026.09.02_ogłoszenie_zmiana.pdf | 2026-09-02 08:33 | 355 KB |
