Remont ulicy Zawodowej w Warszawie na odc. od ul. Paderewskiego do ul. Kadrowej – ETAP II na odc. ul. Bombardierów do ul. Kadrowej
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.35.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-04 11:45 | - | |||
|
|
Przedmiar robót - ZAWODOWA Etap II.pdf | 2026-08-04 11:45 | 252 KB | ||
|
|
PW - ZAWODOWA Etap II.pdf | 2026-08-04 11:45 | 11.61 MB | ||
|
|
STWiORB - ZAWODOWA Etap II.pdf | 2026-08-04 11:45 | 10.39 MB | ||
|
|
umowa.pdf | 2026-08-04 11:45 | 1.14 MB | ||
|
|
SWZ 35-WIR.docx | 2026-08-04 11:45 | 121 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00376458/01.pdf | 2026-08-04 11:45 | 121 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont ulicy Zawodowej w Warszawie na odc. od ul. Paderewskiego do ul. Kadrowej – ETAP II na odc. ul. Bombardierów do ul. Kadrowej | 1 249 589,47 PLN | 2026-08-04 11:45:39 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-09-03 12:44 |
