Odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie (zadanie nr 8)
- Numer postępowania ZP/GP/271/IV-126/26
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-10 10:09 | - | |||
|
|
SWZ_126.docx | 2026-08-10 10:09 | 97 KB | ||
|
|
0.0.0-WzórUmowa_260622_odBP_clean (1).7z | 2026-08-10 10:09 | 17.95 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx | 2026-08-10 10:09 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_oświadczenie o aktualności informacji zawartych w JEDZ.docx | 2026-08-10 10:09 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_oświadczenie_grupa kapitałowa.docx | 2026-08-10 10:09 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_oświadczenie z art. 5k rozporządzenia UE.docx | 2026-08-10 10:09 | 31 KB | ||
|
|
2026.08.10_ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-10 10:09 | 1.76 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026.08.13_Wyjaśnienia do SWZ_Zestaw 1 (002)_sig.pdf | 2026-08-13 16:21 | 692 KB | ||
|
|
2026.08.20_odwołanie PREZERO.zip | 2026-08-25 13:18 | 1.67 MB | ||
|
|
2026.08.24_Infromacja o odwołaniu_PreZero_sig.pdf | 2026-08-25 13:18 | 729 KB | ||
|
|
2026.08.20_odwołanie BYŚ.zip | 2026-08-25 13:19 | 1.98 MB | ||
|
|
2026.08.24_Infromacja o odwołaniu_BYŚ_sig.pdf | 2026-08-25 13:19 | 727 KB | ||
|
|
2026.08.31_Wyjaśnienia (Zestaw 2 i 3) i zmiany do SWZ_sigAJ.pdf | 2026-09-01 10:33 | 951 KB | ||
|
|
Informacja o planowanej zmianie terminu składania ofert.docx | 2026-09-01 11:39 | 27 KB | ||
|
|
2026.09.03_ogłoszenie_zmiana.pdf | 2026-09-03 09:24 | 167 KB | ||
|
|
2026.09.01_Zmiany do SWZ_terminy.pdf | 2026-09-03 09:25 | 123 KB |
