Opracowanie dwóch koncepcji zagospodarowania terenu wraz z ich prezentacją na posiedzeniu Komisji Rady Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy, a następnie opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego, pn. Utworzenie strefy rekreacyjno-wypoczynkowej na terenie zieleni wzdłuż skweru Krasińskiego
- Numer postępowania UD-XVIII-WZP.271.34.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-10 10:48 | - | |||
|
|
34_SWZ.pdf | 2026-08-10 10:48 | 386 KB | ||
|
|
34_Załącznik_nr_1_do_SWZ_opis_przedmiotu_zamówienia.zip | 2026-08-10 10:48 | 904 KB | ||
|
|
34_Załącznik_nr_2_do_SWZ_Projektowane_postanowienia_umowy.zip | 2026-08-10 10:48 | 626 KB | ||
|
|
34_Załącznik_nr_3_do_SWZ_oświadczenie_z_art.125ust.1.pdf | dokument składany wraz z ofertą | 2026-08-10 10:48 | 199 KB | |
|
|
34_Załącznik_nr_4_oświadczenie_z_art._117_ust.4_ustawy_Pzp.pdf | dokument składany wraz z ofertą jeśli dotyczy | 2026-08-10 10:48 | 140 KB | |
|
|
34_Załącznik_nr_5_wykaz_wykonanych_usług.pdf | dokument składany na wezwanie zamawiającego | 2026-08-10 10:48 | 202 KB | |
|
|
34_Załącznik_nr_6_wykaz_osób.pdf | dokument składany na wezwanie zamawiającego | 2026-08-10 10:48 | 158 KB | |
|
|
34_Załącznik_nr_7_do_SWZ_zobowiązanie_z_art._118_Pzp.pdf | dokument składany wraz z ofertą, jeśli dotyczy | 2026-08-10 10:48 | 142 KB | |
|
|
34_Załącznik_nr_8_do_SWZ_oświadczenie_o_aktualnosci.pdf | dokument składany na wezwanie zamawiającego | 2026-08-10 10:48 | 116 KB | |
|
|
34_Załącznik_nr_9_do_SWZ_Klauzula_informacyjna_o_przetwarzaniu_danych_osobowych.pdf | 2026-08-10 10:48 | 189 KB | ||
|
|
34_Załączniki_wersja edytowalna.zip | 2026-08-10 10:48 | 118 KB | ||
|
|
34_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-10 10:48 | 141 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie dwóch koncepcji zagospodarowania terenu wraz z ich prezentacją na posiedzeniu Komisji Rady Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy, a następnie opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego, pn. Utworzenie strefy rekreacyjno-wypoczynkowej na terenie zieleni wzdłuż skweru Krasińskiego | 200 000,00 PLN | 2026-08-20 09:47:09 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-09-03 13:57 |
