Dostosowanie Szkoły Podstawowej nr 300, im. Wandy Rutkiewicz do wymagań osób ze szczególnymi potrzebami

  • Numer postępowania 28/WIR/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-27

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-31 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-31 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-13 12:09
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-13 12:09 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-13 12:09 122 KB
    icon 28_WIR_2026_SWZ.pdf 2026-08-13 12:09 1.03 MB
    icon Formularz ofertowy.docx 2026-08-13 12:09 203 KB
    icon Załączniki - wersja edytowalna.docx 2026-08-13 12:09 212 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ_Dokumentacja projektowa.zip 2026-08-13 12:09 97.17 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa