Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
- Numer postępowania ZP/JK/271/III-128/26
- Typ postępowania Usługi społeczne unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-17 10:24 | - | |||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_oś art. 5k rozporządzenie UE.docx | 2026-08-17 10:24 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_Wykaz osób.docx | 2026-08-17 10:24 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_dodatkowe doświaczenie.docx | 2026-08-17 10:24 | 42 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ_Wykaz usług.docx | 2026-08-17 10:24 | 42 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_wzór umowy.docx | 2026-08-17 10:24 | 60 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do wzoru umowy _OPZ.docx | 2026-08-17 10:24 | 45 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_oś z art. 117 ust. 4.docx | 2026-08-17 10:24 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do wzoru umowy.docx | 2026-08-17 10:24 | 22 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_oś o aktualności info w JEDZ.docx | 2026-08-17 10:24 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_oś_gr. kapitałowa.docx | 2026-08-17 10:24 | 35 KB | ||
|
|
2026.08.17_ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-17 10:24 | 153 KB | ||
|
|
SWZ_128.docx | 2026-08-17 10:24 | 147 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026.08.26_pismo_wyjaśnienia i zmiana treści SWZ (002).docx | 2026-08-27 12:29 | 96 KB | ||
|
|
SWZ_128_po zmianie.docx | 2026-08-27 12:29 | 144 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_wzór umowy_po zmianie.docx | 2026-08-27 12:29 | 54 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do wzoru umowy _OPZ.docx | 2026-08-27 12:29 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_Wykaz osób zmieniony.docx | 2026-08-27 12:29 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_dodatkowe doświaczenie zmienione.docx | 2026-08-27 12:29 | 36 KB | ||
|
|
2026.08.26_pismo_zmiana TSO.docx | 2026-08-28 09:26 | 80 KB | ||
|
|
2026.08.28_ogłoszenie o zmianie_OJS166-00594700-pl-ts.pdf | 2026-08-28 09:26 | 156 KB |
