Remont i aranżacja pomieszczeń w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus. Etap 1.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.31.2026.MGI
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:00 (Pozostało: 2 Dni 16 Godzin 58 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-18 15:46
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-18 15:46 -
    icon Załącznik nr 9 do SWZ Wykaz osób.docx 2026-08-18 15:46 21 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz robót.docx 2026-08-18 15:46 30 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ Wykonawcy wspólnie ubiegający sie o zamówienie.docx 2026-08-18 15:46 25 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_formularz oferty.docx 2026-08-18 15:46 32 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-08-18 15:46 26 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie o warunkach.docx 2026-08-18 15:46 29 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie.docx 2026-08-18 15:46 27 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.zip 2026-08-18 15:46 96 KB
    icon Załącznik nr 1.2) do OPZ_Przedmiar robót.pdf 2026-08-18 15:46 634 KB
    icon Załącznik nr 1.1) do OPZ_STWIORB.pdf 2026-08-18 15:46 228 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_opis przedmiotu zamówienia.doc 2026-08-18 15:46 73 KB
    icon SWZ_31_2026.docx 2026-08-18 15:46 84 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-18 15:46 49 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.docx 2026-09-04 11:52 67 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa