Nasadzenia i pielęgnacja roślin w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego BO/26/04/A/01 pn. „Zielona Konstruktorska”
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.74.2026.DPE
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-20 08:33 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-20 08:33 | 166 KB | ||
|
|
Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami.pdf | 2026-08-20 08:33 | 2.16 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ (JEDZ).xml | 2026-08-20 08:33 | 94 KB | ||
|
|
Załączniki nr 2-8 do SWZ w wersji edytowalnej.docx | 2026-08-20 08:33 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ (formularz cenowy ofertowy).xlsx | 2026-08-20 08:33 | 15 KB |
