ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE Z REMONTAMI DRÓG GMINNYCH W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
- Numer postępowania 35/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-20 11:31 | - | |||
|
|
Przedmiar.pdf | 2026-08-20 11:31 | 367 KB | ||
|
|
Specyfikacja_techniczna_remonty_dróg_gminnych_Wesola_2025.pdf | 2026-08-20 11:31 | 1.18 MB | ||
|
|
S W Z Remonty dróg gminnych.docx | 2026-08-20 11:31 | 149 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-20 11:31 | 87 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE Z REMONTAMI DRÓG GMINNYCH W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY | 1 130 259,39 PLN | 2026-09-04 10:50:25 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
