WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWEJ NA BUDOWĘ ULIC ASNYKA, REJTANA, 1 MAJA W DZIELNICY WESOŁA m. st. WARSZAWY

  • Numer postępowania 36/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-31

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 10:00 (Pozostało: 5 Dni 17 Godzin 58 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-20 12:48
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-20 12:48 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-20 12:48 86 KB
    icon S W Z - Projekt Asnyka, Rejtana, 1 Maja.docx 2026-08-20 12:48 884 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 36-2026 ZMIANA terminu składania ofert.doc 2026-09-01 09:54 104 KB
    icon 36-2026 zmiana ogłoszenia 2.pdf 2026-09-01 09:55 38 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa