Dostawa i montaż dodatkowych nowych ławek dla Bielan

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.39.2026.EPI
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-23 10:00 (Pozostało: 17 Dni 18 Godzin 14 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-23 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-20 15:12
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-20 15:12 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu_OPUBLIKOWANE_20.08.2026.pdf 2026-08-20 15:12 164 KB
    icon SWZ_Ławki_EPI.docx 2026-08-20 15:12 153 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-08-20 15:12 26 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-08-20 15:12 63 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy, Wykonawców_dot. przesłanek wykluczenia z art 5k oraz art. 7 ust. 1.docx 2026-08-20 15:12 31 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy, Wykonawców w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5.docx 2026-08-20 15:12 29 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji oświadcz z art.125 ust.1 ustawy PZP.docx 2026-08-20 15:12 29 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy, Wykonawców a aktualności dot. przesłanek wykluczenia z art 5k oraz art. 7 ust. 1.docx 2026-08-20 15:12 30 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zamowieniu_ZMIANA_OPUBLIKOWANE_1.09.2026.pdf 2026-09-01 11:51 168 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ i zmiana SWZ.doc 2026-09-01 11:51 113 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu umowy.pdf 2026-09-01 11:51 744 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa