Nasadzenie drzew : Część I i Część II

  • Numer postępowania 32/WOŚ/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-28

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-01 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-01 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-24 11:32
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-24 11:32 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-24 11:32 135 KB
    icon SWZ_32_WOŚ_2026.pdf 2026-08-24 11:32 1.22 MB
    icon Załączniki_do_SWZ_wersja_edytowalna.docx 2026-08-24 11:32 47 KB
    icon CZĘŚĆ_I_Formularz_ofertowy.docx 2026-08-24 11:32 21 KB
    icon CZĘŚĆ_II_Formularz_ofertowy.docx 2026-08-24 11:32 21 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia .pdf 2026-09-01 10:03 145 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa