Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)
- Numer postępowania ZP/MB/271/III-145/26
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-28 09:55 | - | |||
|
|
Załączniki do wzoru umowy 1A i 1B.7z | 2026-08-28 09:55 | 370 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_wykaz osób.docx | 2026-08-28 09:55 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_oświadczenie art. 5k rozporządzenie UE.docx | 2026-08-28 09:55 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_oświadczenie_gr. kapitałowa.docx | 2026-08-28 09:55 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_oświadczenie o aktualności informacji w JEDZ.docx | 2026-08-28 09:55 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx | 2026-08-28 09:55 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1B do SWZ_wzór umowy_cz. 2.docx | 2026-08-28 09:55 | 86 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1A do SWZ_wzór umowy_cz. 1.doc | 2026-08-28 09:55 | 273 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do umowy nr 1B_OPZ.doc | 2026-08-28 09:55 | 109 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do umowy nr 1A_OPZ.doc | 2026-08-28 09:55 | 123 KB | ||
|
|
SWZ_145.docx | 2026-08-28 09:55 | 139 KB | ||
|
|
2026.08.28_ogłoszenie_zamówienie.pdf | 2026-08-28 09:55 | 182 KB |
