Rewitalizacja terenu rekreacyjnego przy ul. Skalbmierskiej 14

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.42.2026.PMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-10

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-14 10:00 (Pozostało: 8 Dni 16 Godzin 45 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-14 10:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-28 15:33
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-28 15:33 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-28 15:33 147 KB
    icon SWZ.docx 2026-08-28 15:33 142 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz_dokumentów.xlsx 2026-08-28 15:33 26 KB
    icon Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego.docx 2026-08-28 15:33 39 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-08-28 15:33 86 KB
    icon Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-08-28 15:33 31 KB
    icon Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-08-28 15:33 26 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-08-28 15:33 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-08-28 15:33 28 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-08-28 15:33 31 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx 2026-08-28 15:33 29 KB
    icon Załącznik nr 8a do SWZ - Projekt zagospodarowania terenu i projekt techniczny.zip 2026-08-28 15:33 14.70 MB
    icon Załącznik nr 8b do SWZ - STWiOR.docx 2026-08-28 15:33 643 KB
    icon Załącznik nr 8c do SWZ - Przedmiar robót.pdf 2026-08-28 15:33 191 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa