Usługa polegająca na świadczeniu usług cateringowych polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i podawaniu posiłków, podczas Balów dla mieszkańców Dzielnicy Bielany organizowanych przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.43.2026.PMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 09:00 (Pozostało: 2 Dni 14 Godzin 55 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 09:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-31 14:38
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-31 14:38 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-31 14:38 127 KB
    icon SWZ.docx 2026-08-31 14:38 130 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-08-31 14:38 23 KB
    icon Załącznik nr 2a do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-08-31 14:38 775 KB
    icon Załącznik nr 2b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-08-31 14:38 732 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-08-31 14:38 28 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa