Przeprowadzenie szkolenia dla ludności zgodnie z załącznikiem nr 9 do Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 6 lutego 2025 r. w sprawie programów szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz wymagań dla podmiotów prowadzących szkolenia (Dz. U. 2025 poz. 162)

  • Numer postępowania UD-I-WZP.271.41.2026.MSU
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:00 (Pozostało: 2 Dni 12 Godzin 47 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-31 15:51
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-31 15:51 -
    icon SWZ.docx 2026-08-31 15:51 63 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx 2026-08-31 15:51 17 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ Formularz Oferty.docx 2026-08-31 15:51 33 KB
    icon Załącznik do Formularza Oferty_Formularz cenowy.xls 2026-08-31 15:51 67 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie art. 125 ust.1.docx 2026-08-31 15:51 20 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oświadczenie art. 7 ust.1.docx 2026-08-31 15:51 20 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ_PPU.doc 2026-08-31 15:51 136 KB
    icon Załącznik nr 2 do PPU_Protokół odbioru.docx 2026-08-31 15:51 16 KB
    icon Załącznik nr 3 do PPU.docx 2026-08-31 15:51 12 KB
    icon Załącznik nr 4 do PPU_Harmonogram.docx 2026-08-31 15:51 12 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-31 15:51 134 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa