Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku przy ul. Śmiałej 21 w Warszawie na potrzeby prowadzenia działalności Domu Kultury”

  • Numer postępowania UD-XVIII-WZP.271.38.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-21

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-25 12:00 (Pozostało: 20 Dni 19 Godzin 44 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-25 12:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-04 09:06
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-04 09:06 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-09-04 09:06 145 KB
    icon SWZ.pdf 2026-09-04 09:06 444 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_opis przedmiotu zamówienia.pdf 2026-09-04 09:06 299 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.zip 2026-09-04 09:06 753 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_oświadczenie z art. 125 ust. 1.pdf Dokument składany wraz z ofertą 2026-09-04 09:06 251 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_oświadczenie konsorcjantów z art. 117.pdf dokument składany wraz z ofertą, jeśli dotyczy 2026-09-04 09:06 141 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ_wykaz robót budowlanych.pdf dokument składany na wezwanie zamawiającego 2026-09-04 09:06 183 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_WYKAZ osob.pdf dokument składany na wezwanie zamawiającego 2026-09-04 09:06 160 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ_ZOBOWIAZANIE z art. 118 Pzp.pdf dokument składany wraz z ofertą, jeśli dotyczy 2026-09-04 09:06 141 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ_oświadczenie o aktualnosci.pdf dokument składany na wezwanie zamawiającego 2026-09-04 09:06 114 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ_Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.pdf 2026-09-04 09:06 189 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ_Dokumentacja projektowa.zip 2026-09-04 09:06 826.94 MB
    icon Załącznik nr 11do SWZ_STWIORB.zip 2026-09-04 09:06 12.62 MB
    icon Załączniki_wersja edytowalna.zip 2026-09-04 09:06 122 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Przedmiar_material pomocniczy.zip 2026-09-04 09:15 2.50 MB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa