Remont nawierzchni boiska piłkarskiego w XXVIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Wiktorskiej 99

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.82.2026.ACZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-17

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-21 09:00 (Pozostało: 16 Dni 13 Godzin 28 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-21 09:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-04 13:33
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-04 13:33 -
    icon dokumnetacja projekotwa.zip 2026-09-04 13:33 2.63 MB
    icon SWZ.pdf 2026-09-04 13:33 3.97 MB
    icon załączniki edytowalne.docx 2026-09-04 13:33 44 KB
    icon Tabela elementów rozliczeniowych.xls 2026-09-04 13:33 30 KB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-09-04 13:33 123 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa