Opracowanie dokumentacji projektowej budowlano – wykonawczej przebudowy ulicy Rogowskiej na odcinku od ul. św. Wincentego do ul. Horodelskiej wraz z odwodnieniem i oświetleniem w Warszawie.

  • Numer postępowania P-5/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-23

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-27 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-27 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-19 13:15
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-05 10:35

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-19 13:15 -
    icon SWZ z zal.zip 2026-02-19 13:15 1.23 MB
    icon 08de6f9b-2f0c-0bca-c48f-610001eb20de (3).pdf 2026-02-19 13:15 102 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Opracowanie dokumentacji projektowej budowlano – wykonawczej przebudowy ulicy Rogowskiej na odcinku od ul. św. Wincentego do ul. Horodelskiej wraz z odwodnieniem i oświetleniem w Warszawie. 220 000,00 PLN 2026-02-27 10:16:44

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-02-27 10:22 16 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-24 11:05

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa