Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Gościeradowskiej 18/20.
- Numer postępowania P-14/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-04-14 14:24 | - | |||
|
|
SWZ z zał (zip).zip | 2026-04-14 14:24 | 4.76 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
wyjaśnienie SWZ z załącznikami(zip).zip | 2026-04-20 15:15 | 61.53 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Gościeradowskiej 18/20. | 457 863,77 PLN | 2026-04-30 10:17:04 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-04-30 10:22 | 16 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-27 09:04 |
