Zakup dysków i kart rozszerzeń do serwerów NAS, taśm LTO oraz monitorów na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
- Numer postępowania P-29/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-05-06 10:03 | - | |||
|
|
SWZ.zip | 2026-05-06 10:03 | 355 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zmiana SWZ.doc | 2026-05-08 08:33 | 95 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zakup dysków i kart rozszerzeń do serwerów NAS, taśm LTO oraz monitorów na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. | 272 900,00 PLN | 2026-05-15 10:15:12 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-15 10:17 | 12 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-03 13:36 |
